♥ | Grup Hepsi Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Grup Hepsi Fan CLub © 2009 | ♥

Dışarıda bir Forum İÇerisi Bir aile

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Modada Son Trend

YazarMesaj
Yoshy YRk {Y.Y.}
Emektar Admin
Emektar Admin
Yoshy YRk {Y.Y.}

TaKıMıN : Modada Son Trend D1e2ee3fede4072d5e25570ok1
Ruh Halin : Modada Son Trend 6gevezebt5nu4
FavoRi KızıN : Modada Son Trend Yasemi10
Favori Çiftin : Modada Son Trend 211

Modada Son Trend Empty
MesajKonu: Modada Son Trend   Modada Son Trend Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 8:54 am

Amerika’daki club ve plajlarda yeni bir trend yayılıyor: panjur gözlükler.

Shutter Shades’in Amerika’da açılışı öyle büyük olay oldu kiHepsinin gözlükleri hakkında (modada son trend) gir kaçırma kendim buldum insanlar bir tane gözlük almak için birbirlerini çiğnedi. Snoop DogHepsinin gözlükleri hakkında (modada son trend) gir kaçırma kendim buldum Kanye WestHepsinin gözlükleri hakkında (modada son trend) gir kaçırma kendim buldum Paris Hilton gibi ünlüler de gözlüklerle görüldü.

Los Angeles’ta plak şirketi pazarlama uzmanı olarak çalışan Todd Wilkerson tarafından tasarlanan gözlükler Hepsinin gözlükleri hakkında (modada son trend) gir kaçırma kendim buldum bir anda fenomen oldu.

Bakalım maviHepsinin gözlükleri hakkında (modada son trend) gir kaçırma kendim buldum yeşilHepsinin gözlükleri hakkında (modada son trend) gir kaçırma kendim buldum siyahHepsinin gözlükleri hakkında (modada son trend) gir kaçırma kendim buldum beyazHepsinin gözlükleri hakkında (modada son trend) gir kaçırma kendim buldum pembeHepsinin gözlükleri hakkında (modada son trend) gir kaçırma kendim buldum sarı gibi farklı bir çok renkte sunulan bu gözlüklere gösterilen ilgi Amerika sınırlarını aşmayı başarabilecek mi?

HEPSİ:
Modada Son Trend 78a12
Modada Son Trend Panjurgozluk
http://hepsi-kolikleriz.eniyiforum.net

Modada Son Trend
1 sayfadaki 1 sayfası