♥ | Grup Hepsi Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Grup Hepsi Fan CLub © 2009 | ♥

Dışarıda bir Forum İÇerisi Bir aile

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eren ve sevgilisi

3 posters
YazarMesaj
Sweet.Chocolate
Yerli Üye
Yerli Üye
Sweet.Chocolate

TaKıMıN : Eren ve sevgilisi 3cfc6cbe9b5f994873e98f5li4
Ruh Halin : Eren ve sevgilisi 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
FavoRi KızıN : Eren ve sevgilisi Yasemi10
Favori Çiftin : Eren ve sevgilisi 310

Eren ve sevgilisi Empty
MesajKonu: Eren ve sevgilisi   Eren ve sevgilisi Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 7:02 pm

Hepsi Grubunun güzeli Eren, geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşı Erman Burmalı ile beraber Uludağ’da tatil yaptı. Çifti çok ilginç bir şekilde yan yana getiren magazin programı Türk Life çiftle önce ayrı ayrı röportaj yaptı.

Genç oyuncu 2 yıldır Eren’le düzeyli bir illişki yaşadığını , Şu an içinde iyi vakit geçirdiklerini, doyasıya tatil yaptıklarını söylüyor.

Daha sonra muhabir Erman Burmalı’ya Gülçin’in gruptan aşık olarak ayrıldığını Eren için de bu tür birşeyin söz konusu olup olmayacağını soruyor. Erman ise Eren’in yaptığı işe sonuna kadar saygı duyduğunu, böyle birşeyin olmayacağını açıklıyor.

Ardından Erman Burmalı’nın arkasında başka bir röportaj veren Eren sevgilisiyle beraber görünmek istememesi üzerine muhabirler küçük bir manevra ile bunu başarıyorlar ve Eren’e de Erman Burmalı’ya sordukları soruyu yöneltiyorlar. Eren ise Grubun dağılmadığını içlerinden birinin özel sebeplerden dolayı ayrıldığını, Hepsi grubunun tam gaz devam ettiğini vurguluyor.

Sevgilisiyle beraber röportaj vermenin şaşkınlığını üzerinden atamayan Eren’e tuzak bir soru soruluyor. Muhabir sevip sevmediğini soruyor Eren ise bu soruya “Çok seviyorum” cevabını veriyor. Ardından olay anlaşılınca Eren durumu şu şekilde toparlıyor ; ” Ben grubu seviyor musunuz anladım.” Erman ise bunun üzerine “Ben de çok seviyorum grubu” şeklinde cevap veriyor.

Son olarak da Eren’e sevgilisinin en sevdiği huyunu soruyor bu soruya da ” Dürüstlük ve doğallık en önemli iki şey” yanıtıyla röportajı sonlandırıp kayak yapmaya gidiyorlar.
EcoShy
Emektar Admin
Emektar Admin
EcoShy

TaKıMıN : Eren ve sevgilisi D1e2ee3fede4072d5e25570ok1
Ruh Halin : Eren ve sevgilisi D2681c5f01295d998add337769617af1
Favori Çiftin : Eren ve sevgilisi 310

Eren ve sevgilisi Empty
MesajKonu: Geri: Eren ve sevgilisi   Eren ve sevgilisi Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 7:40 pm

sağol canım
Yoshy YRk {Y.Y.}
Emektar Admin
Emektar Admin
Yoshy YRk {Y.Y.}

TaKıMıN : Eren ve sevgilisi D1e2ee3fede4072d5e25570ok1
Ruh Halin : Eren ve sevgilisi 6gevezebt5nu4
Favori Çiftin : Eren ve sevgilisi 211

Eren ve sevgilisi Empty
MesajKonu: Geri: Eren ve sevgilisi   Eren ve sevgilisi Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 7:45 pm

yasemin_ecem demiş ki:
sağol canım
http://hepsi-kolikleriz.eniyiforum.net

Eren ve sevgilisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yasdmeinin sevgilisi =]
» Eren'in arabası
» eren'in sırrı
» Eren ile röportaj
» Eren ve Karınca