♥ | Grup Hepsi Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Grup Hepsi Fan CLub © 2009 | ♥

Dışarıda bir Forum İÇerisi Bir aile

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..!

5 posters
YazarMesaj
gReeN~
Yeni Üye
Yeni Üye
gReeN~

Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! Empty
MesajKonu: Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..!   Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 7:09 pm

"HEPSİ" İLE YENİ YIL BULUŞMASI!
Hepsi kızları müzik ve danstaki başarılarını şimdi de beyaz perdede devam ettiriyorlar.İlk sinema filmleri "Kayıp Çocuklar Şehri" (aynen böyle yazmışlar,doğrumu yanlış mı bilmiyorum)çok yakında gösterime girecek.Ama öncesinde işte size "Hepsi" ile tatlı mı tatlı bir yeni yıl röportajı!

Bu aralar ilk sinema filminizin telaşı içindesiniz.Çalışmalar şu an ne durumda?
Eren:Şu an çekimler devam ediyor. Mevsim şartlarının bizi çok zorladığı günler oluyor.Bazen çekim bile yapamıyoruz.İlk önce,filmin Ocak ayına yetişmesini hedefliyorduk.Şu an ise net bir şey söyleyemiyoruz,ama tüm hazırlıkların Şubat sonu gibi tamamlanacağını tahmin ediyoruz.

Sizce Noel Baba gerçekten de yaşamış olabilir mi?
Yasemin,Eren,Cemre,Gülçin:OLABİLİR!
Cemre:Ben Demre'de,Noel Baba'nın evi olduğu söylenen yeri,Noel Baba'yı bir ihtimal görebilmek için gezmiştim.

Noel Baba ile karşılaşsanız,ondan ne isterdiniz?
Yasemin:Annem bahçeyle uğraşmayı çok sever.Noel Baba'dan , annem için bahçeli bir ev isterdim.
Eren:Ben Noel Baba'dan, içinde her türlü lüks olan kocaman bir karavan dilerdim.
Cemre:Noel Baba'dan, bana, herkesin tüm dilediklerini gerçekleştirebilme gücü vermesini isterdim.
Gülçin:Ben Noel Baba'nın asistanı olmak isterdim.Böylece herkese yardım edebilirdim.

Şimdiye kadar size verilen en güzel yeni yıl armağanı neydi?
Yaseminocukken çam ağacının altından çıkan her armağan benim için büyülüydü.
Cemreedem bana, kapakları açılıp kapanan, kocaman bir pastel boya almıştı.Ona bayılmıştım.Küçükken çok resim yapıyordum,beni yarışmalara sokuyorlardı.
Eren:Küçükken,annem bana çok güzel bir Barbie evi almıştı.En çok sevdiğim yeni yıl armağanı oydu.
Gülçin:Annem hep küçük küçük şeyler alıp yatağıma koyar.Onlar beni çok duygulandırır ve hepsi benim için çok değerlidir.

Unutamadığınız bir yılbaşı anınız var mı?
Yasemin:2006 yılının yılbaşı gecesinde Nişantaşı'nda bir sokak konseri vermiştik ve bir daha vermemeye karar verdik!
Cemre:İnsanlar aşırı çoşku ve taşkınlıkla ellerindeki şişeleri ve yanan maytapları sahneye doğru fırlatıyorlardı ve birimizin spor ayakkabısı,birimizin saçı yandı.(galiba saçı yanan yasemin)Bunun dışında,2003'ü 2004'e bağlayan yılbaşı da bizim için unutulmazdı.O zamanda bir gruptuk.,ama adımız Hepsi değildi.Erenler'in kafesinde,(pola galiba)ellerimize mikrofonu alıp çılgınca şarkılar söylemiştik.O gece çok eğlenmiştik.
Eren:Bir keresinde hep birlikte büyük bir otelde yılbaşını kutlamaya gitmiştik.Hatta annemler de vardı...
:Gülçin:...Ve peşimize biri takıldı.Biz kaçmaya başladık!Bunu yaşadığımızda henüz ortaokuldaydık.

Geçen yılın en başarılı bulduğunuz isimleri?
Gülçin:Rihanna iyi bir çıkış yakaladı.Önceki senelerle kıyaslandığında, 2008’de Amy Winehouse’un da başarı grafiği yükseldi.Duffy de çok tatlı.
Cemre:2008’in en başarılı ismi bence Madonna.O yaşta, böylesine başarılı bir albüme imza atması ve müthiş enerjisiyle geçen yılın en başarılı ismi o.
Yasemin:Hande, elektronik müziği tanıttı.
Eren:Bence Türkiye’deki en başarılı isim Hande Yener oldu.

aLıntıdıR.
Yoshy YRk {Y.Y.}
Emektar Admin
Emektar Admin
Yoshy YRk {Y.Y.}

TaKıMıN : Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! D1e2ee3fede4072d5e25570ok1
Ruh Halin : Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! 6gevezebt5nu4
FavoRi KızıN : Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! Yasemi10
Favori Çiftin : Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! 211

MesajKonu: Geri: Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..!   Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 7:12 pm

saol bebişim Wink
http://hepsi-kolikleriz.eniyiforum.net
EcoShy
Emektar Admin
Emektar Admin
EcoShy

TaKıMıN : Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! D1e2ee3fede4072d5e25570ok1
Ruh Halin : Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! D2681c5f01295d998add337769617af1
FavoRi KızıN : Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! Yasemi10
Favori Çiftin : Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! 310

MesajKonu: Geri: Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..!   Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 7:17 pm

sağol canım
CaRaMiO
Moderatör
Moderatör
CaRaMiO

Ruh Halin : Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6

MesajKonu: Geri: Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..!   Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 7:53 pm

Sağol canım Smile
eCem'Mmm
Üye
Üye
eCem'Mmm

Ruh Halin : Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6

MesajKonu: Geri: Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..!   Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..! Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 8:23 pm

sağol canım

Mk Degisi Ocak Ayı RöportaJı..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi HeygriL RöpoRtajı
» hepsinin pal efem röportajı :)
» cemre ropörtajı[süper]
» maxın erenle röportajı
» GRUP HEPSİ RÖPORTAJI